Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Wigo spol. s r.o.

 
 
Záruka kvality

Naše spolehlivost, Váš prospěch

Kvalita, definovaná jako vlastnost výrobku nebo výkonu přesně podle předem zadané specifikace, je základem úspěchu REHAU. Proto platí následující zásady, které jsou závazné pro každého pracovníka firmy REHAU.


  • Sloužíme zákazníkům a chceme plnit jejich požadavky na kvalitu
  • Kvalita nevzniká kontrolou, nýbrž se musí vypracovávat, plánovat a produkovat
  • Kvalita zahrnuje služby, dodržování termínů a kvalifikované zpracovávání poptávek
  • Předcházení chybám eliminuje jejich odstraňování. Příčiny chyb musí být okamžitě odstraněny.

Tyto REHAU-zásady neplatí jen pro všechny zaměstnance, ale také pro všechny naše dodavatele. Výše uvedené teze z oblasti kvality podporují jasně naší orientaci na zákazníka. K dodržování a prosazování těchto zásad zavedla firma REHAU „Qualitaet Management-systém“ (QM-systém), který je obsažen v manuálu a zahrnuje všechny oblasti podniku.Detailní postupy a činnosti jsou popsány v návodech.

Certifikát kvality

Jsme certifikováni dle normy ISO 9001.

Dále disponuje firma REHAU na produkci nezávislým oddělením kvality, které najdete v každém našem závodě. Činnost systému QM je zajišťován pravidelným interním auditem. Náš podnik je certifikován nezávislými a akreditovanými společnostmi.

REHAU kvalita není náhodná

Firma REHAU provádí prověřování kvality v rámci celého procesu od nákupu materiálu až po výdej hotového výrobku. Všechna oddělení, kterými daný výrobek prochází, dělají vše pro dodržení dané specifikace výrobku. Proto např. REHAU-technici kontrolují různé mechanické hodnoty, jak u materiálů, tak i u hotových výrobků. Dbají na to, aby byly dodrženy normy stanovené zákazníkem či naše vlastní dodací podmínky. Především v potravinářské oblasti je nutno velmi důrazně kontrolovat materiálové složení. Za pomoci spektrogramu kontrolujeme zda REHAU-suroviny neobsahují těžké kovy, jako olovo, kadmium, barium a jiné.

 

 

 

 

 

MAPA SERVERU - KONTAKTNÍ INFORMACE - OBCHODNÍ PODMÍNKY
© 2004 - 2009 WIGO s.r.o.