Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Wigo spol. s r.o.

 
 
Podlahové a stěnové vytápění

V dnešní době se systémy podlahového vytápění stávají čím dál více běžnějším způsobem vytápění nových i rekonstruovaných obytných, kancelářských a průmyslových objektů, škol, restaurací, hotelů a dalších prostor.

Podlahové a stěnové vytápění Podstatou REHAU systémů podlahového a stěnového vytápění je rovnoměrné rozdělení teploty po celé ploše vytápěné místnosti. Vysoký podíl sálání umožňuje dosažení pocitu optimálního komfortu v místnosti již při výrazně nižších teplotách než jsme zvyklí u vytápění pomocí otopných těles. Díky těmto přednostem přináší podlahové vytápění v porovnání s klasickým vytápěním otopnými tělesy úsporu 10 až 12 % topných nákladů ročně. Systém podlahového a stěnového vytápění REHAU lez použít při vysokých venkovních teplotách i k chlazení.

Systémy REHAU jsou kromě standardních zdrojů tepla ideálně kombinovatelné také s kondenzačními kotli, tepelnými čerpadly nebo slunečními kolektory.

Systémy podlahového a stěnového vytápění mají také pozitivní vliv na zdraví člověka, například tím, že minimalizují víření prachu v místnosti (minimální rozdíly teplot vzduchu a plochy podlahy). Tyto systémy jsou velmi vhodné pro alergiky.

Systém podlahového topení REHAU je vhodný pro všechny typy podlahových krytin: parkety, umělohmotné krytiny, keramické dlaždice, mramor, koberec i další.

Kvalitu našeho systému potvrzuje i poskytovaná garance v délce deseti let.

 

MAPA SERVERU - KONTAKTNÍ INFORMACE - OBCHODNÍ PODMÍNKY
© 2004 - 2009 WIGO s.r.o.