Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Wigo spol. s r.o.

 
 
Trubky pro průmyslové rozvody

Ve stále větším počtu průmyslových odvětví, jako například v automobilovém, chemickém a energetickém průmyslu, jsou používány RAUPEX-trubky pro průmyslové rozvody. Jedná se o REHAU systém vhodný pro rozvody průmyslové studené a teplé vody, stlačeného vzduchu, nehořlavých plynů a jiných materiálů.

RAUPEX trubky jsou vyráběny z prakticky nezničitelného materiálu (PE-Xa). Můžete realizovat veškeré Vámi požadované instalace, ať flexibilní nebo pevné, v budově či v zemi, instalace pro vysoké nebo nízké teploty. Trubní rozvody jsou dodávány v různých barvách, aby nemohlo dojít k záměně vedení. Tak můžete okamžitě identifikovat jednotlivé rozvody.

Díky technice spojování pomocí násuvné objímky se zkracuje razantně čas instalace, např. oproti ocelovým rozvodům až o 60%. Pro speciální oblasti použití jako je např. rozvod kyselin nebo louhů nabízíme techniku spojování pomocí elektrotvarovek.

Velmi často je nutno instalovat dodatečné rozvody (např. dojde-li k přesunutí strojů). S REHAU zavrtávací spojkou je instalace dodatečných rozvodů otázka několika minut, tuto dodatečnou instalaci lze provést i pod tlakem bez nutnosti odstavení výroby.

Přednosti:
  • stálá těsnost – žádné ztráty energie, nepodléhají korozi
  • malá váha trubek, tím je podstatně také zkrácen čas potřebný pro montáž
  • vynikající odolnost proti chemikáliím
  • použitelný od –40 oC do +95 oC
  • rozsáhlý sortiment tvarovek, fitinků, nástrojů a dalšího příslušenství

Trubky pro průmyslové rozvody
Trubky pro průmyslové rozvody

 

MAPA SERVERU - KONTAKTNÍ INFORMACE - OBCHODNÍ PODMÍNKY
© 2004 - 2009 WIGO s.r.o.