Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Wigo spol. s r.o.

 
 
Systémy pro plošné vytápění/chlazení

Pod touto sekcí naleznete speciální systémy pro vytápění a chlazení větších nebo specifických objektů.

Jedními z nejzajímavějších jsou systémy vytápění průmyslových hal a vytápění betonových jader (BKT). Oby systémy jak již název napovídá slouží k vytápění a chlazení velkých prostor, jako jsou různé skladové a produkční haly, vícepatrové polyfunkční domy, veletrční pavilóny, letištní hangáry a podobné objekty. U obou systémů tvoří základ osvědčená a velmi oblíbená trubka RAUTHERM S z PE-Xa. S ystém pro vytápění prům. hal lze použít do jakéhokoliv betonu (kromě extrémně zhutnitelného) včetně v Čechách velmi používaného dráktobetonu. V případě použití drátkobetonu nejsou naše trubky přichyceny na armovací sítě, ale přímo položeny (pomocí vodící lišty RAUFIX) na izolační vrstvu. Systém vytápění betonových jader je dodáván již včetně armovacích sítí tzv. moduly. Dle požadavků zákazníka a projektu jsou vyrobeny požadované rozměry modulů a ty jsou dodávány ve stanovených termínech na stavbu. Trubky na těchto modulech jsou dodávány již natlakované, tzn. není třeba provádět tlakovou zkoušku. Jedním z důležitých přínosů tohoto systému je zkrácení času potřebného na pokládku.

Systémy vytápění průmyslových hal Vytápění betonových jader

Velmi zajímavý a specifický je náš systém vytápění trávníků určený především pro stadióny. Tento systém lze však použít i u jiných sportů či ploch!! Systém vytápění trávníku je dodávám jako část uceleného programu, do kterého patří také drenážní systémy, zavlažovací systém a sedačky. Účelem systému je zajistit provozuschopnost hřiště i při teplotách a pod bodem mrazu nebo v případě sněžení. Navíc zamezuje promrzání hrací plochy a tím snižuje riziko poranění hráčů. REHAU se může v této oblasti pochlubit řadou referencí nejen v zahraničí, ale i u nás v ČR.

Vytápění trávníků

Dalším systémem je vytápění venkovních ploch. Smyslem tohoto systému jen odstranění ledu a sněnu z požadované plochy, např. silnice, výjezdové rampy, parkoviště, pěší zóny, letiště, atd.. Technologie montáže a provedení je obdobná jako u systému pro průmyslové haly. Odlišné může být uložení trubky, např. při vytápění pěších zón to může být pískové lože nebo přímo zemina.

Posledním systémem je vytápění sportovních hal. Pro tuto oblast vyvinula firma REHAU systém, který se vyznačuje velmi rychlou a jednoduchou pokládkou. Z energetického, zdravotního a architektonického hlediska nejvhodnější systém vytápění sportovních hal.

 

MAPA SERVERU - KONTAKTNÍ INFORMACE - OBCHODNÍ PODMÍNKY
© 2004 - 2009 WIGO s.r.o.