Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Wigo spol. s r.o.

 
 
Napojení otopných těles

Pro oblast napojení otopných těles nabízí firma REHAU již řadu let ucelené systémy vzájemně sladěných a provázaných komponentů. Osou systému je trubka RAUTHERM S z síťovaného PE-Xa. Tyto trubky se mohou bezproblémově používat při teplotách přívodu otopné vody až 90°C/0,6MPa respektive 60°C/1Mpa. Trubní komponenty jsou pak dopněny potřebnými fitinkami. Fitinky jsou vyrobeny z neodzikovatelné mosazi, což zaručuje všem těmto tvarovkám dlouholetou životnost. Napojení do vlastních otopných těles se uskutečňuje prostřednictvím nerezových připojovacích kolenových nebo T-garnitur.

V oblasti systémů napojení topných těles Vám REHAU nabízí:

Systém napojení otopných těles HAS
Technologie napojení otopných těles tímto systémem umožňuje realizovat všechny běžné zpusoby rozvodu ústředního vytápění.V těchto případech jsou trubní rozvody umístěny v betonové mazanině nebo v drážkách obvodových zdí.

Je možno použít jeden z následujících rozvodů:

 • Dvoutrubkový systém s centrálním rozdělovačem na patře dvoutrubkový systém s centrálním rozdělovačem na patře
  U tohoto systému připojení je každé otopné těleso napojeno samostatným přívodním a vratným potrubím z trubky RAUTHERM S. Předností tohoto systému je podstatná redukce počtu potřebných tvarovek a fitinku.
   
   

   
   
 • dvotrubkový systém s nejkratší instalací
  Tento systém je možno připojit buď na stoupací potrubí nebo od patrového rozdělovače. U nově instalovaného topného systému se mohou pak i stoupačky realizovat z trubek REHAU nebo v případě rekonstrukce se patrové rozvody ústředního vytápění napojí na stávající stoupací potrubí.
   
   
 • Dvoutrubkový systém v kruhovém vedení dvoutrubkový systém v kruhovém vedení Také tento systém se připojuje buď od rozdělovače nebo od stoupacího potrubí. Kruhovým vedením se v tomto případě rozumí, že přípojné potrubí otopných těles z trubek RAUTHERM S je vedeno po vnitřním obvodu stěn. Jednotlivá otopná tělesa jsou napojena připojovacími garniturami tvaru T a koncová otopná tělesa pomocí kolenových garnitur.
    
   
   
   
   
   
 • jednotrubkový systém Od rozdělovače nebo stopacího potrubí se za sebou napojí několik otopných těles pomocí jedné trubky RAUTHERM S.Pro napojení těles se použijí kolenové garnitury.

Systém napojení otopných těles HASSO
Systém napojení otopných těles HASSO S využitím flexibility trubek RAUTHERM S byl vyvinut systém sanace starých budov - HASSO (systém napojení otopných těles pod soklovou lištu).S pomocí několika tvarovek lze bez jakýchkoliv větších stavebních úprav realizovat napojení otopných těles. Tento systém je využitelný také v novostavbách, nebo průmyslových stavbách,zejména nelze-li už od začátku vyloučit pozdější změny tras trubních rozvodu ústředního vytápění.

 

MAPA SERVERU - KONTAKTNÍ INFORMACE - OBCHODNÍ PODMÍNKY
© 2004 - 2009 WIGO s.r.o.