Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Wigo spol. s r.o.

 
 
REHAU PROGRAM
Pro tuto oblast použití Vám REHAU nabízí systémy a výrobky sloužící k aplikaci uvnitř domu. Naše nabídka zahrnuje systémy pro podlahové a stěnové vytápění, napojení otopných těles, rozvody pitné a užitkové vody, průmyslové rozvody a jiné.

Kromě těchto "standardních systémů" nabízíme však také zajímavé řešení pro vytápění/chlazení sportovních a průmyslových ploch a hal.

Pro oblast odvodu kanalizační vody uvnitř budovy dodáváme klasický systém HT a odhlučněný systém RAUPIANO redukující hluk vznikající při průtoku splaškové vody.

K odvodu dešťové vody ze střech slouží náš systém okapů z PVC.

Rozsáhlý sortiment je doplněn systémem pro odtah spalin.

REHAU zajišťuje kvalitu a bezpečnost všech systémových komponentů svým know-how a garantuje jí svými záručními listy. Montážní a projekční firmy, které s námi spolupracují, absolvují ucelený systém školení a seminářů. REHAU poskytuje projekčním a inženýrským firmám vlastní projekční program pro navrhování a výpočet systému ústředního vytápění, podlahového vytápění a sanity.


Rehau program Rehau program Rehau program
Rehau program Rehau program Rehau program

 

MAPA SERVERU - KONTAKTNÍ INFORMACE - OBCHODNÍ PODMÍNKY
© 2004 - 2009 WIGO s.r.o.